Spousta zábavy pro Vaše děti
velke skaliny facebook
velke skaliny youtube
letní tábory 2014 velké skaliny letní tábory 2014 velké skaliny letní tábory 2014 velké skaliny letní tábory 2014 velké skaliny letní tábory 2014 velké skaliny letní tábory 2014 velké skaliny letní tábory 2014 velké skaliny letní tábory 2014 velké skaliny letní tábory 2014 velké skaliny letní tábory 2014 velké skaliny letní tábory 2014 velké skaliny

ADRESA TÁBORA:

Letní dětský tábor
Velké Skaliny
38241 Kaplice

tel. 777 132 640
email: info@velkeskaliny.cz

Informace pro rodiče

!! Zdravotní pojišťovny přispívají na pobyt na našem táboře !!
Zjistěte si konkrétní informace u své zdravotní pojišťovny

Kontaktujte prosím vaší zdravotní pojišťovnu a zjistěte si detaily příspěvku.

Zpravodajství z letních táborů z minulých let naleznete zde

Po příjezdu jsou děti ubytovány do vytápěných chatek, jsou rozděleny do skupin podle věku a pohlaví. K nim jsou přiděleni vedoucí s praktikanty, kteří se jim po celou dobu tábora věnují. Je zde k dispozici zděná budova s jídelnou a kuchyní, s toaletami, sprchami, parketem pro diskotéky, pinpongárnou, ordinací a marodkou. Jídelnu lze využít v případě špatného počasí jako velkou hernu pro všechny děti.

Děti si zde hrají, vzdělávají, poznávají přírodu a učí tábornickým dovednostem. Jsou vedeny k samostatnosti, zodpovědnosti nejen sami za sebe a pozitivnímu společenskému jednání. Jídlo se podává pětkrát denně, připravené opravdovými profesionály. Mezi jednu z našich priorit patří "Nikdo nikdy nemá hlad".

letni tabory rodice

Na táboře pracuje zdravotník, nebo lékař, kterému v případe potřeby připravte balíček s léky s patřičným popisem užívání a jménem svěřence.

Vždy v neděli v polovině tábora je návštěvní den, takže po obědě v případě možnosti přijeďte své děti navštívit. Prosíme opravdu přijeďte na návštěvu pouze v tento den, v jiném termínu se může vaše dítě zrovna účastnit nějaké hry a nebude moci vás vidět.

letni tabory rodice

ODJEZD
Rodiče u odjezdu odevzdají:
List účastníka, fotokopii očkovacího průkazu, průkaz pojištěnce a doklad o zaplacení poukazu. Léky pro zdravotníka (v případě potřeby), každý lék označený jménem dítěte a popisem užívání.
Odjezdy jsou z Českých Budějovic, Prahy a Tábora, konkrétní informace nalezenete po zaregistrování v zaslané přihlášce.

NÁVRAT
Návrat je na to samé místo jako odjezd v den a hodinu uvedenou v přihlášce, pokud není stanoveno jinak.

ADRESA TÁBORA:
Letní dětský tábor
Velké Skaliny
38241 Kaplice

 

Telefon: 608 132 640       email: info@velkeskaliny.cz

© 2008 - 2024 Dětský Letní tábor Velké Skaliny   ||  WebDesign, eSHOP 1K Design! Reklamní předměty Reklamní plachty

JAHHO.cz   Katalog Bezva Portál CZlist : Cestování a ubytování v ČR Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti. Letnitabory.eu - nabízíme letní tábory pro děti od 5 - 17 let. Goog.cz

Borovice.cz AddWebSite - zpětné odkazy Dětibezhranic.cz – letní a zimní dětské tábory Sindibád CK - dětské tábory Letní tábor Orlík Svítidla a osvětlení www.PardubickeObchody.cz www.HradeckeObchody.cz Vychodnicechy.kamzanakupy.cz Praha.kamzanakupy.cz Brno.kamzanakupy.cz Ostrava.kamzanakupy.cz Liberec.kamzanakupy.cz Plzen.kamzanakupy.cz Olomouc.kamzanakupy.cz Jihlava.kamzanakupy.cz CeskeBudejovice.kamzanakupy.cz KarlovyVary.kamzanakupy.cz Zlin.kamzanakupy.cz UstinadLabem.kamzanakupy.cz Kamzanakupy.cz Top-stránky - žebříček nejlepších stránek Značkové pracovní oděvy Herock. Kovové regály do skladů a kanceláří. Kovové regály do skladů a kanceláří. TOPlist Dětský tábor Ubytování penzion Záložna Mladá Vožice Hotely ve Vídni Rezervuj si ubytování online. Dovolená v Baška Voda Prázdniny v Makarské Ubytování v Lido di Jesolo v blízkosti Benátek. Krásná dovolená v italském Caorle Odpočinek a zábava v Lignano Bibione - ideální místo pro dovolenou Slovenské hotely a penziony 10 tisíc českých hotelů a penzionů Optimalizace webu Školní výlety, školy v přírodě - PageRank.cz Partneři